Legnica - Oficjalny Portal Miasta

Wybrano firmę, która zmodernizuje podwórko w sąsiedztwie ul. Złotego Florena

09.05.2024

Firma P@D z Brzegu Dolnego wygrała przetarg na przebudowę podwórka przy ul. Zielonej 1-2-3 od strony ulicy Złotego Florena. Zwycięska oferta opiewa na kwotę 399 tys. 999 zł. W przetargu uczestniczyły trzy firmy.

Zamówienia obejmuje między innymi: rozbiórkę istniejących nawierzchni oraz likwidację betonowej piaskownicy, wykonanie nawierzchni przepuszczalnej z geokraty, nowych chodników oraz  nasadzenie  drzew i krzewów. Planowany termin zakończenia inwestycji – listopad br.

Projekt ma na celu wzmocnienie zielonego charakteru oraz nowoczesnego wyglądu, który powinien współgrać z nowoczesnymi zabudowaniami urzędu skarbowego, M Point oraz ulicą Złotego Florena.

Przypomnijmy, że w sąsiedztwie budynków MPoint i urzędu skarbowego miasto zbudowało drogi wewnętrzne, chodniki i miejsca parkingowe, a także trawniki, skwery i elementy małej architektury.

Fot. – Układ komunikacyjny w sąsiedztwie MPoint i urzędu skarbowego

Opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 09.05.2024 | Wyświetleń: 257